Motywujące szkolenia handlowe i techniczne.

więcej

Optymalizacja środowiska
druku i kopii.

więcej

Kompleksowe usługi dotyczące środowiska druku

więcej


System Monitorowania Wydrukw
S4O > Usługi > Szkolenia Handlowe i Techniczne

Szkolenia Handlowe i Techniczne

Szkolenia są niezbędne! Motywują do lepszej pracy!

Jakość pracy i jej rezultaty zależą od wiedzy i umiejętności  pracowników, którzy daną pracę mają wykonać.

Jesteśmy pewni, iż stałym elementem działań biznesowych musi być dostarczanie niezbędnej wiedzy, rozwój umiejętności i stwarzanie szansy dla rozwoju pracowników.

Solution4Office zapewnia swoim Klientom szkolenia użytkowe i administracyjne, swoim Partnerom Handlowym  profesjonalne szkolenia handlowe i techniczne w zakresie oferowanego systemu Printoscope.

SZKOLENIA DLA KLIENTÓW

Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie administrowania, instalowania  i konfiguracji systemów informatycznych.  Szkolenia te przeprowadzane są w siedzibie Klienta. Czas trwania – zależnie od skali i potrzeb

 SZKOLENIA HANDLOWE

Partnerzy Handlowi  mogą liczyć na pełny zakres szkoleń handlowych w tym: jak skutecznie sprzedawać, jak nawiązać kontakt i prowadzić rozmowę telefoniczną z Klientem, do kogo kierować zapytanie, jak przeprowadzić audyt optymalizacyjny, korzyści dla Klienta z zastosowania systemu Printoscope, cechy systemu, modele licencjonowania, rodzaje instalacji, case study, referencje i gwarancje oszczędności dla Klienta.

Szkolenia te prowadzone są w siedzibie Partnera Handlowego ale również w wyznaczonych miejscach i terminach w formie otwartej lub zamkniętej konferencji.

SZKOLENIA TECHNICZNE

Szkolenia techniczne prowadzone są przez profesjonalny zespół wdrożeniowców, programistów i analityków, którzy przekażą swoja wiedzę w zakresie: architektury systemu, obsługi i administracji systemu, instalacji i konfiguracji. Szkolenia dają możliwość do zapoznania się z aktualnymi wersjami modułów systemu, w tym z nowymi funkcjonalnościami i rozwiązaniami.