Motywujące szkolenia handlowe i techniczne.

więcej

Optymalizacja środowiska
druku i kopii.

więcej

Kompleksowe usługi dotyczące środowiska druku

więcej


System Monitorowania Wydrukw
S4O > Usługi > Outsourcing Druku

Outsourcing Druku

Termin outsourcing jest angielskim skrótem od outside-resource-using, oznaczającym korzystanie z zasobów zewnętrznych. Pojęcie to po raz pierwszy zostało użyte w 1979 r. i odnosiło się do kupowania niemieckich projektów przez brytyjski przemysł motoryzacyjny. Sama koncepcja biznesowa powstała jednak wcześniej. Już w 1923 r. Henry Ford stwierdził, że: Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

To zdanie zapoczątkowało rozwój usług zwanych obecnie outsourcingowymi. Dzisiaj usługi outsourcingowe swoim zakresem obejmują wszystkie sektory przemysłu i rynku.

Solution4Office skupia się na usługach informatycznych związanych z drukiem. Dlatego też możemy Państwu zaproponować outsourcing druku. Począwszy od zapewnienia analizy środowiska drukującego, poprzez pomiar faktycznej ilości drukowanych dokumentów, z rozróżnieniem jakości i typu tych dokumentów, z pełną informacją o użytkownikach i ich wydajności, poprzez analizę potrzeb poszczególnych departamentów, włącznie z wywiadem wewnętrznym a na propozycji nowego optymalnego i taniego rozwiązania środowiska drukującego wraz z dostarczeniem nowych urządzeń drukujących i MFP kończąc.

Całość może zostać dostarczona w formie opłaty miesięcznej stałej lub bezpośrednio uzależnionej od ilości drukowanych dokumentów i stron.

Całość sprowadza się do kilku pytań:

 • Czy znasz rzeczywiste koszty zarządzania środowiskiem druku?
 • Czy znasz procesy druku?
 • Czy wiesz jak to zoptymalizować?
 • Czy wiesz jak obniżyć koszty druku i zachodzących procesów przepływu informacji?

Możemy Ci pomóc. Usługi Solution4Office to pełna wiedza na temat kosztów produkcji dokumentów biurowych. Wspomożemy zarządzanie wszystkimi biurowymi urządzeniami do druku i kopiowania, faksami i skanerami — niezależnie od producenta czy modelu.

Oczywiście realizując outsourcing druku zadbamy o kompleksowość czyli m.in. dostarczymy system monitorowania i obniżania kosztów wydruków PRINTOSCOPE, nowe urządzenia MFP, materiały eksploatacyjne, konserwację, wsparcie techniczne oraz szkolenia a nawet papier.

Zoptymalizuj swoje środowisko druku:

 • Uzyskaj oszczędności na poziomie min. 25 % TCO w stosunku do ponoszonych obecnie,
 • Obniż zużycie papieru o ok. 30% w stosunku do zużywanego obecnie.
 • Chroń środowisko naturalne – oszczędzając papier oszczędzasz drzewa i wodę!
 • Zoptymalizuj procesy przepływu dokumentów i informacji
 • Zwiększ bezpieczeństwo drukowanych informacji poprzez zastosowanie druku poufnego
 • Sprawdź czy pracownicy mają prawo drukować dokumenty tajne lub poufne – kontrola treści połączona z analizą uprawnień do dokumentu.
 • Zoptymalizuj wydajność urządzeń.
 • Zoptymalizuj pracę i wydajność pracowników