Motywujące szkolenia handlowe i techniczne.

więcej

Optymalizacja środowiska
druku i kopii.

więcej

Kompleksowe usługi dotyczące środowiska druku

więcej


S4O > Usługi

Usługi

Solution4Office to kompleksowe usługi dla firm, instytucji i przedsiębiorstw m.in.: audyty i analizy przedsiębiorstwa w tym audyt środowiska druku, usługi outsourcingowe związane z analizą środowiska druku, szkoleniowe zarówno handlowe i techniczne jak i usługi wdrożeniowe i serwisowe.

Analizy i audyty druku przeprowadzamy stosując rozwiązanie PRINTOSCOPE – system monitorowania wydruków i kopii. Po zainstalowaniu modułu PCC (Printoscope Cost Control) firma Solution4Office w prosty i szybki sposób może uzyskać wszelkie informacje z urządzeń drukujących zarówno zainstalowanych lokalnie, udostępnionych oraz sieciowych.

Audyt środowiska druku polega na analizie raportów generowanych automatycznie przez moduł PCC w ramach, którego otrzymujemy wszelkie informacje dotyczące wydruków, począwszy od: ilości wydrukowanych dokumentów, ilości stron, obciążenia drukarek, jakości wydruku, podziału na kolor/b&w, duplex/Simple a na najważniejszym czyli koszcie wydruku kończąc.

Solution4Office skupia się na usługach outsourcingowych związanych z drukiem. Począwszy od zapewnienia analizy środowiska drukującego, poprzez pomiar faktycznej ilości drukowanych dokumentów, z rozróżnieniem jakości i typu tych dokumentów, z pełną informacją o użytkownikach i ich wydajności, poprzez analizę potrzeb poszczególnych departamentów, włącznie z wywiadem wewnętrznym a na propozycji nowego optymalnego i taniego rozwiązania środowiska drukującego wraz z dostarczeniem nowych urządzeń drukujących i MFP kończąc.

Całość może zostać dostarczona w formie opłaty miesięcznej stałej lub bezpośrednio uzależnionej od ilości drukowanych dokumentów i stron.

Firma Solution4Office zapewnia  profesjonalny zespół programistów, wdrożeniowców i analityków. Bierze on czynny udział we wszystkich projektach realizowanych od wielu lat zarówno w Polsce jak i za granicą.

W zakres czynności zespołu wdrożeniowego i serwisowego wchodzi m.in.: instalacja i konfiguracja oprogramowania, montaż urządzeń identyfikacji użytkowników z wykorzystaniem ewentualnych czytników kart zbliżeniowych, wsparcie instalacji wykonywanej samodzielnie przez Klienta, bieżące wsparcie serwisowe.

Zespół wdrożeniowców wspomaga również działania presales’owe m.in.: prezentacje handlowo-techniczne aplikacji Printoscope u Klienta, ocenę wymogów i specyfikacji technicznych Klienta czy też doradztwo handlowo-techniczne w zakresie doboru odpowiednich modułów aplikacji.

Szkolenia są niezbędne! Motywują do lepszej pracy!
Jakość pracy i jej rezultaty zależą od wiedzy i umiejętności  pracowników, którzy daną pracę mają wykonać.
Jesteśmy pewni, iż stałym elementem działań biznesowych musi być dostarczanie niezbędnej wiedzy, rozwój umiejętności i stwarzanie szansy dla rozwoju pracowników.

Solution4Office zapewnia swoim Klientom szkolenia użytkowe i administracyjne, swoim Partnerom Handlowym i Dystrybutorom profesjonalne szkolenia handlowe i techniczne.