Motywujące szkolenia handlowe i techniczne.

więcej

Optymalizacja środowiska
druku i kopii.

więcej

Kompleksowe usługi dotyczące środowiska druku

więcej


System Monitorowania Wydrukw
S4O > O nas

O nas

Firma Solution4Office Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe usługi informatyczne ukierunkowując swoje działania na rozwiązania kontroli i wspomagania zarządzania części biurowej firm i instytucji w każdym sektorze rynkowym.

Solution4Office to prężnie działająca, profesjonalna młoda kadra doświadczonych specjalistów: handlowców, wdrożeniowców, programistów, analityków i konsultantów.

Flagowym produktem firmy Solution4Office jest rozwiązanie Printoscope - system monitorowania i zarządzania drukiem i kopiowaniem.
System Printoscope został stworzony w 2002 roku i jest nieustannie rozwijany do dnia dzisiejszego. Printoscope to kilkadziesiąt tysięcy stanowisk monitorowanych na całym świecie. Dzięki budowie modułowej system Printoscope to w pełni skalowane rozwiązanie zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. 

W latach 2002-2007 roku powstały kolejne moduły rozwiązania: Printoscope Cost Control, Printoscope Terminal Server, Printoscope Printouts Repository, Printoscope Pre Paid oraz rozpoczęła się produkcja sprzętu – Terminali G1, później G2 a obecnie LITE oraz ULTRA LITE, które sprawnie łączą funkcje identyfikacji użytkownika za pomocą karty zbliżeniowej dowolnego producenta z urządzeniem drukującym lub wielofunkcyjnym (MFP).

Przez następne lata powstawały nowe wersje już istniejących modułów i udoskonalenia funkcjonalne – wychodząc na przeciw wymogom naszych Klientów.

Potwierdzeniem koncepcji biznesowej i dojrzałości oferowanego produktu jest dotychczasowy sukces rynkowy. Dojrzałość i stabilność produktu potwierdzona licznym wdrożeniami i bogatą listą referencyjną to duża przewaga rynkowa produktu. Niezaprzeczalnym atutem firmy Solution4Office jest stabilna, stała i profesjonalna kadra pracowników, która od samego początku istnienia produktu, od roku 2002 uczestniczy w realizacji wszystkich projektów – zarówno od strony technicznej jak i handlowej. Daje to gwarancje najwyższego poziomu usług oraz pewność, iż wsparcie techniczne, którym firma otacza wszystkie projekty jest bezpieczne zarówno dla Klientów jak i Partnerów handlowych.

Zachęcamy do współpracy!

Zespół Solution4Office